Migawki

Aktualności PDF Drukuj Email

04.01.2018

Od Nowego Roku obowiązuje nowy cennik tłumaczeń. Prosimy o zapoznanie się z nim w zakładce "Cennik" .

 

03.01.2018

Ze względu na niedostępność tłumaczy specjalizujących się w tekstach medycznych jesteśmy zmuszeni czasowo zawiesić świadczenie usług w tym zakresie. Tłumaczenie tak wrażliwych tekstów można powierzać wyłącznie osobom odpowiednio przygotowanym i obeznanym ze słownictwem medycznym, zarówno obcojęzycznym, jak i polskim.

Usługi w pozostałym zakresie świadczymy bez zmian.

 

17.03.2014

Ze względu na bezprecedensowe wykorzystywanie języka rosyjskiego jako narzędzia walki politycznej zawieszamy do odwołania świadczenie wszelkich usług związanych z językiem rosyjskim. Wyjątkiem będą usługi związane z promowaniem pozytywnego wizerunku Ukrainy oraz pomocą finansową, materialną i techniczną dla tego państwa i jego obywateli.

 

Misja

 

Język niemiecki to nie tylko słowa, to również wyraz pewnej kultury i stylu życia. Chcielibyśmy zaoferować Państwu coś więcej niż zwykłe usługi językowe. Tłumacząc i sprawdzając teksty, pragniemy przybliżać Państwu realia kulturowe krajów niemieckojęzycznych. Stąd też nazwa naszej firmy: nasz język to nie „polski niemiecki”, lecz Niemiecki Niemiecki!

Naszą działalność rozpoczęliśmy 3 października, w święto narodowe Niemiec – rocznicę zjednoczenia tego kraju. Swą pracą chcielibyśmy dołożyć małą cegiełkę do budowy porozumienia polsko-niemieckiego. Związane z Niemcami oraz stosunkami polsko-niemieckimi informacje, ciekawostki i humor znajdziecie Państwo w dziale "Fanclub Deutsch".

 
« poprzedni artykuł
© 2019 tłumacz przysięgły niemiecki Wawer
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.